EzoPunk

Vibrace Svobody: Manifest Kreativity, Vědomí a Transformace

Duchovně ulítlej punk, či hrubě originální esoterika. Ezopunk je duchovní cesta i umělecký styl. Umět si ze svého vyznání udělat legraci, vytvářet rituály na počkání a vnímat svátost v každém okamžiku.

I v nejobyčejnějším kamenu cítit tu sílu zázraku existence reality.

EzoPunk

Toto sousloví vyjadřuje rovnost, spontánnost, schopnost si i ze spirituality udělat legraci, schopnost improvizovat a dělat si své rituály na počkání.

Schopnost být znovu dítětem, které objevuje svět. Schopnost myslet za sebe a nenechat se oblbnout prvním "guru" který Vám prý zaručí duchovní pokrok.

Všichni jsme stejně pokročilí, všichni jsme v tomto daném okamžiku stejně osvícení.

Jak tvrdil Budha, každý v sobě Budhu již máme, tak proč hledat osvícení pořád venku? Proč hledat další mistry, když jsme již dávno každý mistrem a malým dítětem v jedné osobě.

Každý někdy pomůžeme druhému a každý někdy potřebujeme pomoct.

Manifest EzoPunku

1.

Pracujeme se záměrem, řádem a vědomým životem. Každý den odkrýváme a rozvíjíme náš skrytý potenciál a postupně se probouzíme do vyššího vědomí. Jsme tvůrci svého osudu a věříme, že naše myšlenky a činy mají moc ovlivnit směr našeho života.

2.
Věnujeme se rituálům a meditacím, abychom se propojili s hlubšími vrstvami naší bytosti a objevili moudrost a poznání, které rezonuje s vyšším principem. Pracujeme s energiemi a vnímáme sílu transformace a růstu, které nás posouvají blíže k naší pravé podstatě.

3.

Jsme zastánci čistoty nejen ve fyzickém smyslu, ale i ve smyslu čistoty myšlení a emocí. Udržujeme harmonii ve svých vztazích, jak k sobě samým, tak ke světu kolem nás. Cítíme zodpovědnost za naši vlastní svobodu a rozvoj a respektujeme svobodu a rozvoj druhých.

4.
Věříme, že každý jedinec má neomezený potenciál a schopnost být tvůrcem svého vlastního života. Postupně odkrýváme své jedinečné talenty, vášně a hlubší smysl své existence. Svobodně se vyjadřujeme skrze uměleckou tvorbu a nacházíme radost ve svém vlastním vyjádření.

 

EzoPunk je cestou záměru, řádu, čistoty, vědomého života, umělecké tvorby a probouzení se do vyššího vědomí. Jsme otevřeni všem, kdo sdílejí naše hodnoty a touží po duchovním růstu, kreativitě a životu v souladu s vyšším principem. Společně tvoříme pestrou mozaiku a stavíme mosty mezi lidmi, subkulturami a hudebními styly.

Jsme si vědomi síly každého okamžiku a otevření všemu, co přináší život.

 

4.4 5 Hlasování
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
8 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Komentáře
Ukázat všechny komentáře
Frantisek Hrdy
Frantisek Hrdy
3 years ago

Bezva to mě oslovuje..

Jituša
Jituša
3 years ago

Krása!

Karin Perry
Karin Perry
3 years ago

Zajímavé počteníčko, souhlasím

Jakub Mertl
2 years ago

Jíťa
Jíťa
2 years ago

taky mě to oslovuje, ráda bych se přidala

Ren
Ren
1 year ago

Moc Vás zdravím. Právě si pročítám stránky. Vypadá to na mladou skupinu +,- 30 let. Hraje roli věk zájemce o akce, nebo určitý program?