g846

Registrace do Lék Tvaru

Děkuji za zájem se zapojit do terapeutického výtvarného tvoření. Pro pokračování je potřeba se registrovat. Máte na výběr dvě možnosti:

 1. Vyzkoušíte jednu aktivitu zdarma, začátek zadání byl na úvodní straně, další dvě části k tématu Vám příjdou emailem po registraci. Kdykoliv poté si můžete odemknout další aktivity. Zisk jde na podporu a rozvoj centra Za Břehem. Po přihlášení stačí kliknout na "změnit plán předplatného" níže na této stránce.
 2. Předplatíte si kurz Lék Tvar rovnou nyní, každý týden v neděli se Vám odemkne nová terapeutická aktivita. Pokud zaplatíte kartou, platba se bude automaticky opakovat každý měsíc, až nebudete chtít v kurzu pokračovat, musíte jej  zrušit zde tlačítkem stormo, nebo v internetovém bankovnictví.

 • Program je zatím v přípravě, můžete se registrovat a dostat zadání k první aktivitě. Až bude LékTvar běžet naplno, budeme Vás informovat
  Doporučená cena za 1 měsíc je 250,-, můžete si však sami zvolit částku kterou zaplatíte. Minimum je 100, maximum 500 za jeden měsíc Lék Tvaru. Volte podle Vašich možností a chuťi nás podpořit, finance jdou na rozvoj centra Za Břehem.

  Zvolte způsob platby

  Pro vybraný plán předplatného nejsou k dispozici žádné platební metody.
  Použití slevového kódu. Prosím, čekejte...
 • Informace o kreditní / debetní kartě

 • Fakturační údaje

 • Váš nákup

 • Mezisoučet:
  DPH / daň:
  Celková cena: