g846

Registrace do Lék Tvaru

Děkuji za zájem se zapojit do terapeutického výtvarného tvoření. Pro pokračování je potřeba se registrovat. Máte na výběr dvě možnosti:

 1. Vyzkoušíte jednu aktivitu zdarma, začátek zadání byl na úvodní straně, další dvě části k tématu Vám příjdou emailem po registraci. Kdykoliv poté si můžete odemknout další aktivity. Po přihlášení stačí kliknout na "změnit plán předplatného" níže na této stránce.
 2. Předplatíte si kurz Lék Tvar rovnou nyní, každý týden v neděli se Vám odemkne nová terapeutická aktivita. Pokud zaplatíte kartou, platba se bude automaticky opakovat každý měsíc, až nebudete chtít v kurzu pokračovat, musíte jej  zrušit zde tlačítkem stormo, nebo v internetovém bankovnictví. Zisk jde na  rozvoj centra Za Břehem, děkujeme za podporu.

 • Program je zatím v přípravě, můžete se registrovat a dostat zadání k první aktivitě. Až bude LékTvar běžet naplno, budeme Vás informovat
  Doporučená cena za 1 měsíc je 250,-, můžete si však sami zvolit částku kterou zaplatíte. Minimum je 100, maximum 500 za jeden měsíc Lék Tvaru. Volte podle Vašich možností a chuťi nás podpořit, finance jdou na rozvoj centra Za Břehem.

  Zvolte způsob platby

  Pro vybraný plán předplatného nejsou k dispozici žádné platební metody.
  Použití slevového kódu. Prosím, čekejte...
 • Informace o kreditní / debetní kartě

 • Fakturační údaje

 • Váš nákup

 • Mezisoučet:
  DPH / daň:
  Celková cena: