Dává Vám za Břehem smysl? Toužíte Nás podpořit?

Možností je mnoho a my se Vám rádi odvděčíme, neboť vlastně žádné my a vy není, všichni můžeme být společně Za Břehem.

6 Možnosti vzájemné výpomoci:

Aneb buďme konečně konkrétní

Přijet pomoct

Jasně, práce je pořád nějaká, pořád je co vylepšovat a tvořit a není nutné makat 10 hodin denně, stačí třeba přijet, 4 hodinky denně vypomoct a pak si dát procházku lesem, malovat nebo debatovat v Teepee a společně si uvařit něco dobrého. Ozvěte se kdy by jste chtěli dojet, stravu a zázemí pomocníkům rádi poskytneme. Za řádnou výpomoc se můžete pak zadarmo zůčastnit terapeutických a kulturních akcí a pobytů. Zkrátka a dobře, být si vzájemně nápomocní, o to celou dobu jde! Kontaktujte nás

Koupit díla umělců

Tvoříme a tvoříme rádi, budeme moc rádi když od umělců Za Břehem něco odkoupíte.

Z každého díla jde polovina umělci a polovina na chod centra.

Ke koupi každého díla dostanete symbolický poukaz na jeden den Za Břehem. Symbolický, protože můžete pobýt i dní mnoho, z jednoho dne se tedy může vyklubat třeba i týden či měsíc, opět je především na vašem svědomí a vědomí aby energie byly vyvážené. 

Finančně přispět

Jo, i ty penízky jsou třeba aby centrum fungovalo. Zřídili jsme transparentní účet, jeho číslo je níže. Nejde nám o to, aby jste nám posílali peníze a nic za to nedostali, přispějte, pak se zastavte, buďte Za Břehem, užívejte si zde života a společného bytí. Ve společném diskusním fóru se můžete za prvé ptát, co se s Vašimi penězi děje a za druhé můžete mluvit do toho, co by jste chtěli, aby se s vašimi penězi dělo a jaké vylepšení by jsme měli Za Břehem nakoupit. Co se pořídí, můžete poté Za Břehem přijet používat.

Každému přispívajícímu darujeme poukaz na jeden den Za Břehem, který je možné si zde užít, pobýt třeba i dní mnoho, nebo jej darovat svým blízkým.

Čislo účtu: 2901875073 / 2010

IBAN: CZ3820100000002901875073

Odkaz na stav účtu: https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=2901875073

 

Darovat věci či materiály

Cokoliv Vás napadne, co Vám už neslouží nebo máte navíc a rádi by jste darovali, určitě se ozvěte a třeba pro to najdeme Za Břehem využití.

 

Bezpeněžní výpomoci a výměny máme moc rádi, nemusí to být tedy pouze darem, ale třeba výměnou za obrázek či pobyt.

Zorganizovat něco na místě

Kurz, terapeutický pobyt, nebo kulturní akci, není problém se ozvat a domluvit se. Pozvěte si na místo třeba 10 lidí, udělejte dvoudenní pobyt a přispejte něco na chod centra, tak to má být!

Pro bližší info nám stačí napsat do kontaktního formuláře.

Účastnit se společných akcí

O to tady přece celou dobu jde! stačí mrknout do akcí a setkání a uvidíte co Vás zaujme. Trváme na tom, aby akce Za Břehem neměly fixní ceníky, přispějete kolik budete chtít a kolik bude ve Vašich možnostech, případně můžete přispět manuální či jinou výpomocí centru. Zkrátka dá se s námi domluvit.

A ještě jedna prosba na závěr:

Potřebujeme propagovat centrum, sdílejte prosím info o nás ústy, na FB, telegramem, dopisem,poštovním holubem či emailem. Potřebujeme mít více emailových kontaktů a sledujících na FB, moc děkujeme!

5 1 Volit
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Komentáře
Ukázat všechny komentáře
Andre
2 years ago

Hmm, moc pěkné. Rad se stávím a přiložím úzdrávujíci ruku k dobrému dílu.

Naposledy upraveno 2 years ago by Andre