rozdelovac

Doprava

Sídlíme v obci Strážná, kousek od Lanškrouna. Dostat se k nám je nejjednoduší vlastním autem nebo autobusem, zastávka Strážná, škola. Případně vlakem do zastávky Tatenice vzdálené asi 10km a následně se nechat svézt, za benzín a čas chceme přispět 200,-.

Pokud se potřebujete nechat svézt na vlakové/autobusové nádraží "z" nebo "do" Lanškrouna - příspěvek je 250,-; Zábřeh 500,-

Spaní

Máme dvě velké místnosti pro hosty, v každé se vyspí 3 - 10 lidí a dvě malé pro 1-2 lidi. Dále máme kolem 10 míst ke spaní v hale v přízemí. Je možné si rezervovat jeden nebo všechny z pokojů jen pro svou skupinu, pohodlná kapacita je 25 lidí. Max kapacita 30lidí.

Vemte si vlastní spacák či deku a přezůvky.

Jídlo

Jídlo je většinou vege nebo vegan. V kuchyni není zakázáno vařit maso, ale rádi bychom, aby se to dělo co nejméně.

Aktivity

Můžeš prostě jen odpočívat a relaxovat, můžeš nám zde pomáhat s projekty na domě, nebo se můžeš účastnit terapeutických a rozvojových aktivit a kurzů. Ateliér a dílna je zde pro všechny k dispozici a k tvoření.

Každý den je oslavou života a zde můžeš snít i když budeš bdít.

Prostory je možné poskytnout i pro vámi organizované aktivity, stačí nám napsat do formuláře níže.

 

Pronájem pro skupiny

Samozřejmě je možné si na víkend, či třeba na týden zarezervovat celou halu, obě ložnice, nebo třeba atelier a dílnu, nebo dokonce vše z vyjmenovaného.

Doporučený příspěvek na chod společenství je o individuální domluvě, dle typu akce, počtu lidí, vaření.....

Hala měří 6x8 metrů a s klidem si v ní sedne či stoupne až kolem 20 lidí. Každá z ložnic pojme 5 lidí. Kapacitu na spaní máme ( První ložnice  - 5 lidí, druhá ložnice 5 lidí, hala - 10 lidí). Aktivity možné dělat v Domě Za Břehem si vybíráme a nejsme prostorem pro jakékoliv setkání.

sipka vlevo

Kontaktní formulář

rozdelovaccerny
Zadejte, prosím, Vaše jméno.
Zadejte Vaši zprávu
rozdelovaccerny
sipka vpravo