Nabídka a termíny kurzů

Jako jednotlivec či malá skupina (musíte být zaměstnaní, nebo být OSVČ) si můžete vybrat kurz s termínem a napsat nám do formuláře. Následně podáte žádost na https://povez.uradprace.cz/, s vyplněním rádi pomůžeme a poradíme. Kurzy se konají na centru Za Břehem. Za cenu kurzu poskytneme i ubytování, jídlo a večerní doprovodný program. Samotný kurz je od pondělí do pátku, zdarma se po zakončení kurzu můžete zůčastnit i navazujícího víkendového relaxačního a hravého programu.

 

Pokud se přihlásíte ve větší skupině ( firma či skupina  OSVČ) můžeme Vám sestavit i kurz na míru, nebo si můžete vybrat jeden z připravených programů kurzu a domluvíme se na místě a datech konání. Minimální časová dotace kurzu je 40 hodin. Kurz se může konat u Vás na firmě nebo na centru Za Břehem, záleží na vás.

Pokud sídlíte v okolí Lanškrouna či Šumperka, je možné se domluvit i na kurzu probíhajícím po jednotlivých dnech v rámci několika týdnů. Kurzy je však nutné dokončit do 31. 10. 2023

Kurzy Za Břehem koncipujeme tak, aby byly přínosné jak pro váš profesionální, tak osobní život a závoreň jste si je skvěle užili a prožili. Už bylo přece dost přednášek, u kterých jsme počítali minuty do konce. Po denním programu školení na centru Za Břehem budeme moct pokračovat v zábavě, projít se přírodou, hrát hry, zpívat a tancovat.

1. Prameny svobodné kreativity

IMG_20220514_184907_634

Nalezněte nové zdroje inspirace a zažíjte opět naprosté uvolnění a svobodu při výtvarné tvorbě.

Doporučujeme pro:

Všechny profese, kde je potřeba kreativita a nacházení nových řešení. Jako je například design, reklama, tetování, ilustrace, grafika....

 

Účastníci se naučí arteterapeutické techniky pro podporu kreativního procesu a budou také společně tvořit v bezpečném a příjmajícím prostředí. Vyzkoušíme si imaginativní techniky a naladění se na tělo a tělesné prožitky a jejich využití při kreativním tvořivém procesu.

Součástí kurzu je i supervizní seminář, kde si účastníci sami pojmenovávají své zdroje, teoretické otázky, východiska, cíle a poslání, co je ohrožující a co chceme a společně přicházejí na nové cesty jak pracovat se svými vlastními nástroji a metodami.

2. Umění Harmonické spolupráce 

DSC_0507

Jak být sám/a sebou, stát si za svým a přeci umět udělat kompromis? Efektivní spolupráce a dobré vztahy jdou  ruku v ruce.

Doporučujeme pro:

Jakékoliv profese, kde je potřeba pracovat v týmu a nacházet nová řešení.

 

 

Zaměřeno na vytvoření prostředí, které podporuje, spolupráci a osobní rozvoj. účastníci se seznámí s různými technikami a metodami, které pomáhají naladění se na sebe a lepšímu vnímání vztahů kolem nás. V programu jsou i pohybová cvičení pro uvolnění a objevování nových perspektiv interakcí s lidmi kolem nás.

Součástí kurzu je i supervizní seminář, kde si účastníci sami pojmenovávají své zdroje, teoretické otázky, východiska, cíle a poslání, co je ohrožující a co chceme a společně přicházejí na nové cesty jak pracovat se svými vlastními nástroji a metodami.

3. Pracovní well-being pro ženy

Jak na to, aby nám bylo v práci dobře, ať už v kolektivu či na volné noze.

Lektorky:
Šárka Březinová
Vedoucí NNO, máma dvou homeschoolerů, kreativní tvorba (obrazy, hudba, poezie)
Bc. Barbora Janečková
Průvodkyně svépomocných skupin dětí a rodičů se zaměřením na kvalitu vztahu k sobě sama i k ostatním, komunikaci, socializaci, tvořivý přístup, hravost a propojení skrze zpřítomnění.

Doporučujeme pro:

Ženy pracující k kolektivu i na volné noze

Hledáte cestu k příjemnému životu v pracovním tempu každodennosti? Jak na to, aby těžkých chvil a vypjatých okamžiků ubylo? Jak se sebou vnitřně pracovat a mít se sama se sebou dobře? Jak na lepší vztahy na pracovišti? Jak být na sebe hrdá a rozvinout své talenty a potenciál? A jak z toho všeho vytěžit co nejvíc pro svou osobní spokojenost i pracovní produktivitu? Kurz je určen pro ženy. Pomocí pečlivě zvolených aktivit nahlédneme do významu mnoha oblastí, které nás ovlivňují. Osobních i pracovních. Obě tyto oblasti jsou významně propojeny.

Termíny konání Kurzů

Ceny kurzů:

Za každý z plánovaných kurzů je cena 17 500 kč za osobu, 85 % může uhradit úřad práce přes program povez II plus až 198 Kč za hodinu u zaměstnance jako refundaci mzdy. Například jako OSVČ tedy budou Vaše celkové náklady na týdenní kurz 2625 Kč, u firmy se zaměstnanci ještě navíc dostane firma zpátky až 198 Kč za hodinu školení zaměstnance.

V cenně je i ubytování, jídlo a relaxační víkendový program (toho není nutné se zůčastnit). Samotný kurz na centru se koná od pondělí do pátku.

Kurzy pro firmy na míru mají individuální cenu dle počtu zaměstnanců, dní, programu, místa konání. Ceny začínají na 17 000 Kč za den kurzu.

Vyberete si termín a napíšete nám, nebo se jako firma či skupina OSVČ domluvíme na místu, dnech a programu individuálně. Stačí nás kontaktovat ve formuláři níže.

S vyřízením žádosti rádi pomůžeme, pro jednotlivce celý proces nezabere déle než 1 hodinu. Pokud bude potřeba, můžeme se domluvit i na telefonátu a celým procesem žádosti o dotaci na kurz Vás provedeme.

Kontaktní formulář

Zadejte, prosím, Vaše jméno.
Zadejte Vaši zprávu