Rezervace termínu Ritual Tattoo Terapie

Aktuálně: 20. Února odlétám do Nagalandu na 2,5 měsíce. Jedním ze záměrů cesty je poznat rituální tetování, ktere bylo donedávna v této oblasti živou tradicí.
Nyní však díky přechodu od animismu ke křesťanství tradiční tetování pamatují už jen ti nejstarší. Dle zpráv dalších cestovatelů už je velmi nesnadé najít někoho, kdo tetoval, ale nemožné to není. Přijal jsem výzvu a cítím, že je potřeba nelehkého úkolu, aby mohlo něco nového začít.
Letenku už mám koupenou, ale samozřejmě budu mít při cestě náklady, ty mi pomohou pokrýt zálohy za termíny tetování. Jakmile si rezervuješ termín příjde ti zpráva s potvrzením a číslem účtu.
Záloha za termín činí 1500,-, celá částka za dvoudenní sezení je 3200,-.
Tato cena je pouze pro prvních 15 klientů na květen, červen a červenec, děkuji za podporu a důvěru v začátku této životní cesty.

Před rezervací je možné:

  1. Vyměnit si několik psaných či hlasových zpráv na whatsappu nebo telegramu, nebo pár zpráv přes email. (731173575, prosím nevolat, pouze zprávy. email: vojtech@zabrehem.cz )
  2. Uskutečnit delší videohovor, sazba 250,- za hodinu, rezervace termínu mezi 17. lednem až 16. únorem. Pro rezervaci také použij rezervační formulář níže.
    Nebo můžeš rovnou rezervovat dvoudenní termín který si vybereš. 1. termíny jsou od 17. května.