Voyty

vojta

Celým jménem Vojtěch Ospalík.

Mám vystudovanou psychologii v Olomouci a výcvik v arteterapii. Odstartoval jsem projekt Za Břehem v květnu roku 2020. Rád se věnuji pomoci druhým, rád se věnuji umělecké tvorbě, rád sdílím okamžiky s druhými lidmi a proto jsem se rozhodl začít tvorbu nového komunitního centra. Cítíl jsem, že je potřeba tvořit místa, která tak trochu mažou rozdíly mezi klientem, terapeutem, hostem a  vedoucím. Cítím že je potřeba tvořit místa v přírodě, kde se lidé mohou cítít jako doma, přijet, relaxovat, obohacovat se navzájem.

Věnuji se taktéž příležitostně józe, meditaci, cestování jak po Česku tak po zemích vzdálených. Snažím se být hlavou v oblacích, ale nohami pevně na zemi, ne vždy se to však daří.

Arteterapie mě zajímá a baví, protože dokáže vyjádřit skrze uměleckou tvorbu naše problémy a touhy a dovolí sdílet ve skupině nejen slova, ale často i to, co nelze slovy vyjádřit.

 

Pro individuální či skupinovou arteterapii nebo psychologické poradenství se mi můžete ozvat na můj email, rád pomůžu.

 

Osobní stránky: www.voyty.cz

Email: email@voyty.cz

BAU

portret

 

Věnuji se malbě a ilustraci, tetování a v neposlední řadě impro-divadlu. Má tvorba má přesah i do jiným médií, například do videa. Animovala jsem videoklip pro kapelu Ag Flek, která byla nominována na cenu Anděl, spolupodílela jsem se na imerzivním divadle v Berlíně Dreamworld, živím se prodejem obrazů.

Miluju lidi a ráda spolupracuji a vytvářím společné chvíle a věřím, že jsme na Zemi proto, aby jsme se od sebe mohli vzájemně neustále učit novým věcem a poznávat její zákoutí. Několikrát jsem žila v různých druzích komunit a už si ani neumím představit fungovat jinak, než si vzájemně pomáhat a udělat si spolužití podle sebe a proto tvořím ZaBřehem.

www.instagram.com/bau_illustration