Proplétání 4

V propLétání nikdy nevíte co bude na programu. Bude ale jisté, že se potkají lidé kteří si budou mít co předávat a učit se od sebe navzájem.
Jak to Bude fungovat?
Přijede 8 – 12 lidí od pátku do neděle. V pátek se dohodneme na programu. Program tvoří hosté, tedy vy všichni. Může to být hra, rozvojová aktivita, společná výtvarná aktivita, sdílení na téma, improvizované divadlo, přednáška, technika meditace či relaxace, cvičení a mnoho dalšího.
Je to opravdu na Vás jaké to bude a co se bude dít.
Tento víkend je ideální i pro ty, kdo se skupinovým aktivitám chtějí v budoucnu věnovat, ale třeba ještě nemají příliš zkušeností. Nebo zkušení už jste, ale zkrátka chcete vidět a zažít, jak skupinu vedou jiní a učit se a obohacovat se od sebe navzájem.

Víkendem Vás Provede Bc. Vojtěch Ospalík, Psycholog, arteterapeut a zakladatel Za Břehem.

Před návštěvou je nutná registrace na: https://forms.gle/VEKjktTd8ec7YjHF9
Jídlo: Bude zajištěno, vegetariánské, na požádání i veganské. Můžete počítat s jedním jídlem v pátek, třemi jídly v sobotu a dvěma v neděli.
Vybrané peníze pomáhají rozvoji Za Břehem, na domě mimo jiné zaměstnáváme lidi s diagnózou duševního onemocnění a poskytujeme jim tak možnost zapojit se a být součástí společenství.
V ceně je ubytování, jídlo a vedení programu.
Jelikož jsou kapacity omezené, prosím přihlašte se pouze pokud jste si jistí, že opravdu přijedete. Pokud zatím pouze rozmýšlíte, mějte pouze zájem o událost a přihlašte se třeba až později. Je však možné, že později už nebude místo. Kapacita je maximálně 12 účastníků.

Datum

Kvě 27 - 29 2022
Expired!

Čas

19:00 - 18:00

Cena

1,200.00CZK

Přidat komentář