Bau

bautiii

Ve své tvorbě se nechám unášet, reaguji na to co tvořím a tvorba utváří mne. Malovat je pro mne terapii, neboť stres života jde stranou a ponořuji se do procesu. Každý ať si hledá své významy a symboly v mé tvorbě, ale rád taky poskytnu vysvětlení k jednotlivým obrazům, jaké pohnutky mne k danému dílu vedly.

 

Taktéž se věnuji arteterapii a psychologickému poradenství, není problém si se mnou domluvit schůzku, pokud by jste měli o vyzkoušení arteterapie zájem. Jedná se o kombinaci umělecké tvorby a psychoterapie, je vhodná pro každého a rozhodně nemusíte umět kreslit! Kontaktovat mne můžete pomocí formuláře níže.

Větší dílka, cena alespoň 1200 nebo více, polovina jde autorovi, polovina na Za Břehem

Jak koupit dílo od Voytyho?

Menší dílka, cena alespoň 700 nebo více, polovina jde autorovi, polovina na Za Břehem

Koupit dílo je jednoduché, sem do formuláře mi pošlete název díla (je pod každým obrázkem) svou adresu pokud jde o menší dílo, případně u většího je lepší osobní předání. Osobní předání možné v Brně, Ostravě, Zábřehu na Moravě nebo někdy v Praze. Peníze prosím pošlete na tento transparentní účet https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=2901875073 , do poznamky k platbě dejte Voyty, aby polovina šla autorovi a polovina Za Břehem..... Můžete taky zaplatit až když obraz dostanete, dobírku nedělám, věřím, že peníze pošlete.

Zadejte, prosím, Vaše jméno.
Zadejte Vaši zprávu