Prostory je možné poskytnout jednotlivcům, nebo celým skupinám.

K dispozici pro hosty:
Dvě velké místosti s mezipatry na spaní
Dvě malé místnosti pro 1-2 lidi
Vybavená dílna
Vybavený ateliér
Společenská místnost
*Kuchyň
v létě teepee - příplatek na dřevo
*v případě skupiny z provozních důvodů do ní mají povolen vstup pouze lidé, kteří obstarávají jídlo, ne všichni hosté

SPOLEČENSKÁ MÍSTNOST PRO AKCE, 48m²

Místnost se dá uzpůsobit konkrétnímu workshopu či akci. Standartně je s posezením, ale možnost je i matrace a stolky vyndat v případě pohybového workshopu. Do haly vede uzavíratelné okénko z kuchyně, kudy se podává jídlo.

ZAHRADA

Na zahradě se nachází teepee a ohniště, část zahrady je rovná a vhodná k venkovním aktivitám a posezení u ohně a část zahrady je do svahu. Volně se na ní pasou naše kozy, které jsou velmi společenské a mazlivé. Všechny kozy jsou registrovány dle zákona o hospodářských zvířatech, ale bereme je spíš jako domácí mazlíčky než-li jako užitková zvířata. Každá má své jméno.

POKOJE PRO NÁVŠTĚVY

Nejsme běžné ubytovací zařízení, ale za dobrovolný příspěvek nabízíme ubytování k akcím či pokud si chce někdo vyzkoušet pobýt na pár dní či týdnů v komunitě v krásné přírodě venkova. Místnosti pro hosty jsou dvě, "Žlutý pokoj" a "Modrý pokoj". Obě místnosti mají ke spaní dřevěné patro. Ve "Žlutém pokoji" se vyspí až 5lidí. V "Modrém pokoji" 10lidí. (max 13). V obou místnostech jsou ke spaní nachystány matrace, ale nejsme hotel ani hostel. Počítá se tedy s tím, že si návštěvy dovezou vlastní spacák/přikrývku/polštář dle potřeby. Tatkéž je pravidlem, že si každá návštěva po sobě místnost uklidí. Jsme v podstatě domov s otevřeným prostorem pro hosty, ale nemáme zaměstnance a proto je důležité počítat s tím, že pokoje nejsou pro každou návštěvu nachystány jako pokoje na hotelu. Pokoje uklízíme vždy před akcemi, pravidelně každý čtvrtek.

ATELIÉR A DÍLNA

Malířský ateliér je prostor sloužící k tvoření stejně jako dílna se dřevem. Spoustu nábytku, poliček a různých jiných vychytávek či oprav si tak děláme sami na domě a zároveň jsou obě tato místa otevřená rukodělným či výtvarným workshopům pro veřejnost.